
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 3 mm |
| Width | 3 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 8 |
| Height | 1 mm |
| Packaging | Reel |
| Thickness | 0.88 mm |
| RoHS | Compliant |
| Type | Voltage Supervisory |
| Output Type | Active Low, Bidirectional |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 week ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 1 week ago) |
Stock: 1206
Distributors
pcbx
Unit Price$0.86946
Ext.Price$0.86946
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.86946 | $0.86946 |
| 10 | $0.63863 | $6.38630 |
| 25 | $0.57451 | $14.36275 |
| 50 | $0.54059 | $27.02950 |
| 100 | $0.50868 | $50.86800 |
| 300 | $0.48326 | $144.97800 |
| 500 | $0.45910 | $229.55000 |
| 1000 | $0.42576 | $425.76000 |
| 3000 | $0.41550 | $1246.50000 |
| 5000 | $0.39669 | $1983.45000 |
